Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczone na tej stronie są chronione prawem autorskim, użycie ich bez pisemnej zgody autora jest zabronione!

*** MOJA PASJA I PRACA... ***

Kolejny konkurs :)
Julii się Misie podobają, mnie z resztą też :)
Więc spróbujemy :)

6 komentarzy:

 1. Wiele chętnych jest na te misie... Moja córcia tez ustawiła się w kolejce :) Zresztą nie ma co się dziwić... :) Śliczniusie są... Trzymam kciuki oby się udało...:)

  OdpowiedzUsuń
 2. my też trzymamy za Was kciuki :) no, moja Julia ma to po mnie, ze uwielbia misie :)

  ja nie umiem na szydełku nic, szyję tylko ręcznie..., haftuję, robi trochę biżu... i takie tam pierdółki i śpiewam :) ale to już inna bajka...

  niestety na żadne z tych hobby właściwie mnie nie stać... szkoda, bo mam mnóstwo weny ...

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja się nie ustawiam w kolejce po misie bo szydełko nie jest mi obce ... zostawiam ,,nieszydełkowym,, i życzę powodzenia.

  Zajrzyj na mój blog ...

  OdpowiedzUsuń
 4. szkoda, z misiami się nie udało, ale cóż, może kiedyś się nauczę i zrobię mojej Julii sama misie, albo może moim wnuczkom :D hahaha bo zanim się nauczę tak trudnej szuki, jaką jest szydełko, to może sporo minać... moja Mama Kochana kiedyś tylko druty i haft krzyżykowy i richelieu... a teraz? TAKIE CUDA ROBI NA SZYDŁKU... szok... serwety, bieżniki na caaałeee stoły, ogromne i piękne...

  DAMUREK!!!!!!!!!!! ALE SUPER, NAWET NIE WIESZ, JAK SIĘ CIESZYMY, właśnie powiedziałam mojej JULII, że nas wylosowałaś, a ona cieszy się ze wszystkiego :) ale mi humor poprawiłaś, Kobieto (bo akurat mam wrzody żołądka i cierpię :( )!!!! Zaglądam do Ciebie prawie codziennie, ale nie piszę, bo wiesz, mój komentarz i tak zginie wśród tylu pochwał kierowanych w stronę Twoich zdolności :)

  BUZIAK!

  OdpowiedzUsuń
 5. Genialne te misiaki!
  zazdraszczam ich pozytywnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Rzecz jasna, nie nam, bo my misiów nie dostałyśmy, ale za to wspaniałości od Damurek i kartkę od Leny :)

  OdpowiedzUsuń